• www.rechtspraak.nl

    Maastricht In de centrale hal van het gerechtsgebouw in Maastricht wordt wisselend geƫxposeerd. Van 20 augustus t/m 3 oktober 2013 worden in het atrium van het gerechtsgebouw in Maastricht diverse portretten van koning Willem-Alexander geƫxposeerd. Voorafgaand aan de troonswisseling is, na inventarisatie onder de medewerkers, besloten om de staatsieportretten van voormalig koningin Beatrix in de zittingszalen te laten vervangen door portretten van Willem-Alexander. De kunstcommissie van de rechtbank heeft besloten verschillende kunstenaars te benaderen met het verzoek om deel te nemen aan een expositie met portretten van Willem-Alexander en is hen gevraagd om bij het maken van een portret zowel aandacht te hebben voor het vorstelijke als het menselijke aspect van onze nieuwe koning. Het resultaat hiervan is de expositie bestaande uit een vijfentwintigtal portretten van Willem-Alexander en enkele portretten van Maxima. Aan de expositie wordt deelgenomen door: Marijke Aarts (www.marijkeaarts.nl ) Marion Op het Veld (www.mohv-art.nl) Ans Boonen (www.ansboonen.nl) Leon Corsten (www.leoncorsten.nl) Ilona De Graaf (www.Ilonadegraaf.exto.nl) Monique Harings (www.atelier-moniqueharings.nl) Emelie Jegerings (www.emeliejegerings.nl) Andre Joosten (www.andrejoosten.exto.nl) Henriette Kros (www.henriettekros.nl) Daisy van Montfort (www.daisyvanmontfort.nl) Nettie Niesen (www.catnies.exto.nl) Ingrid Rovekamp (geen website) Patrick Rijs (www.patrick-rijs.nl) Mia Verstappen (www.miaverstappen.nl) Liseth Visser (www.elisabethv.nl) Jack Willems (www.jackwillems.nl) In het atrium liggen prijslijsten en een stencil met informatie over de schilders.


  • 3ML

    Mia Verstappen exposeert in Sterrenbosch In zorgcentrum Proteion Sterrebosch in Thorn zijn van zaterdag 20 april tot en met zondag 28 juli dagelijks van 9.00 tot 18.00 uur schilderijen te zien van Mia Verstappen. De toegang is gratis; bezoekers kunnen zich melden bij de receptie. Belangstellenden zijn ook van welkom in het restaurant van Proteion Sterrebosch voor een kop koffie of een (warme) maaltijd. Meer over Mia Verstappen is te vinden op haar website: http://www.miaverstappen.nl


  • De krant de Limburger

    Expositie bibliotheek Reuver jan. 2012


  • Programmaboekje voorjaarsconcert Beesel mei 2012

    Mijn twee werken zijn gezet op het programmaboekje van het voorjaarsconcert Beesel mei 2012.